Moderní kuchyně
Perfektní zpracování
Kuchyně dle představ
Kuchyně pro každého
Kuchyně na míru

MODERNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

Kompletní nabídka produktů

Navštivte náš showroom

Nezávazná poptávka


Pokud chcete kuchyni, která bude srdcem domu a kde budete, společně se svou rodinou, prožívat nejhezčí chvíle každého dne a společně nabírat síly do dne dalšího jste na správném místě.

U nás můžete při plánování zohlednit svůj životní styl, své nároky a požadavky na funkci, design a prostor, ve kterém se kuchyně nachází. Pro usnadnění cesty k Vaší vysněné kuchyni se přijďte inspirovat do našeho showroomu, kde najdete řadu běžně neokoukaných technologií a kde nebudete omezeni modelovou řadou.

Najdete zde nepřebernou nabídku povrchů dvířek od klasických z masivu, dýhy přes lakované od hlubokého matu po vysoký lesk až po dvířka ze skla, keramiky, polyree, senosanu případně akrylátu. Skříňky z vysoce kvalitního lamina, masivu, dýhované atd., klasické pracovní desky, desky z kamene, skla, keramiky nebo nerezu.

Spotřebiče, technologie a vnitřní vybavení nejvyšší kvality je od předních výrobců.

Pravidelné návštěvy předních evropských výstav v Německu a Itálii, kde se kromě inspirace, setkáme hlavně s nejmodernější technikou, nám umožňují být o krok v předu a nabídnout Vám to nejnovější na trhu.

Potřebujete-li téma pro své sny, přijďte k nám na Zličín.