Schody a podlahy
Schody a zábradlí
Designové zábradlí
Kvalitní obklady
Přírodní podlahy

Kompletní nabídka produktů

Navštivte náš showroom

Nezávazná poptávkaSchodiště jako nezastupitelný funkční prvek v každém vícepodlažním prostoru plní tradičně také funkci estetickou. Naše firma ABAT pro Vás již 20 let vyrábí různé druhy schodišť. Díky speciálnímu softwaru pro výrobu schodišť, tradičnímu způsobu výroby za použití moderních technologií a zkušenostem našich pracovníků dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a provedení.

Varianty konstrukcí schodišť a zábradlí jsou nepřeberné od samonosných schodnicových zadlabaných, přes sedlové, vřetenové, točité, lomené až po obklady schodišťových stupňů. Také výběr materiálů je prakticky bez hranic od běžných tuzemských dřevin jako dub, buk, javor, jasan přes tropické dřeviny s širokou škálou barev a struktury až po kombinace s nerezem a sklem. Pro povrchovou úpravu používáme kvalitní podlahové laky, případně podlahové vosky. Na přání Vám Vaše schodiště namoříme do požadovaného odstínu.
Díky výrobnímu programu TILO přírodní podlahy můžeme nabídku doplnit o možnost obkladu schodiště ve stejném provedení a materiálu, jako je podlaha, včetně lina a vinylu. Nedílnou součástí naší nabídky je výroba a výměna madel zábradlí v panelových domech za dřevěné.
Vyrábíme a montujeme také venkovní dřevěná balkonová zábradlí.


Podlahy

V nabídce podlah máme rakouské přírodní podlahy TILO z masivu, dýhy, lina, korku a vinylu. Šíře nabídky tohoto předního rakouského výrobce dokáže uspokojit převážnou část požadavků kladených na podlahové krytiny.

Díky výrobnímu programu TILO přírodní podlahy můžeme nabídku doplnit o možnost obkladu schodiště ve stejném provedení a materiálu jako je podlaha včetně lina a vinylu.
Nabízíme také dodávky venkovních teras z masivního dřeva jak z nabídky TILO tak z rozsáhlého sortimentu tropických dřevin, který je aktuálně na evropském trhu včetně možnosti úpravy povrchu olejem.