OBKLADY STUPŇŮ DŘEVEM

ABAT interiér dodává obklady betonových schodů z masivního dřeva. Na rozdíl od levných náhražek obkladu z laminátu jsou konstrukce schodišť obložené masivním dřevem dobře pochozí, měkké na došlap a při poškození umožňují snadnou opravu. Obklad betonových schodišťových stupňů, včetně podest a galerií, dřevem vnáší do prostoru esteticky hodnotný, hřejivý pocit přírodního materiálu, který je zdravotně nezávadný a snadno se udržuje.

Volit lze z několika variant: můžeme dodat buď jen dřevěné obklady stupňů, nebo kompletní obklad stupně schodu, podstupnice, zalištování stupňů u zdi i obklad stropu na galerii. Také výběr dřevěných materiálů je prakticky bez hranic. Od běžných tuzemských dřevin jako dub, buk, javor, jasan až po tropické dřeviny s širokou škálou barev a struktur.

Zábradlí dodáváme od varianty dřevěné zábradlí ze stejné dřeviny jako obklad schodiště až po kombinace s nerezovým zábradlím, zábradlím se skleněnou výplní, případně samonosným skleněným zábradlím. Pro povrchovou úpravu používáme kvalitní podlahové laky, případně podlahové vosky. Na přání Vám Vaše schodiště namoříme do požadovaného odstínu.

Pokud je v designově náročném interiéru požadováno harmonické splynutí podlahy se schodištěm, jsme díky výrobnímu programu TILO přírodní podlahy schopni nabídku doplnit o možnost obkladu schodiště ve stejném provedení a materiálu, jako je podlaha, včetně lina a vinylu. Schodiště na přání doplníme o řadu variant jak bočního osvětlení, tak podsvícení stupňů a podstupňů.

 

Obklad stupňů z javoru a zábradlí s nerezem   Obklad stupňů z podlahy Tilo a zábradlí s nerezem

 

 

Obklad stupňů ořechem a skleněné zábradlí   Obklad stupňů ořechem

 

     

Obklad stupňů a zábradlí z javoru

  Obklad stupňů dubem včetně zakončovací lišty na stěnu   Obklad stupňů z buku a zábradlí s nerezem   Obklad luxusního schodiště jasanem včetně zdobeného zábradlí

 

  ZOBRAZIT OSTATNÍ REALIZACE