Obklady stupňů TILO podlahy

 Životní styl na nejvyšší úrovni

 

Kompaktní schody: nový standard pro novostavby a rekonstrukce

Vedle osvědčených okrajových profilů schodů společnost TILO nabízí nový produkt pro individuální řešení schodišť ve formě kompaktních schodů, které nejen zjednodušují proces konzultací a výpočtů, ale také usnadňují instalaci schodů.

S našimi kompaktními hranami schodů vytváříte plynulé přechody mezi TILO podlahami a schody. Při jejich použití plocha podlahy bez přerušení navazuje na schody a tvoří harmonický ničím nerušený jednolitý dekor, který může probíhat i přes několik podlaží. Lze je dodat pro všechny tipy podlah TILO.

Kompaktní schody (TSK) jsou prefabrikované schodišťové prvky sestávající ze schodových stupňů a podstupňů, které jsou dodávány v kusech pro každé schodiště. Kompaktní schody jsou k dispozici jak pro rekonstrukce (v příslušné výšce stupně), tak pro nové stavby (na nosném podkladu) ve dvou formátech pro rovné a točité schody. Řezání schodů do jejich individuální velikosti provádí odborník během instalace. Nejenže to ušetří čas, ale fixní cena za jeden stupeň zjednoduší výpočet nákladů na kompletní schodiště.

 

 

 
 
 
Rozmanitý rozsah možných aplikací

Široká škála vysoce kvalitních TILO podlah se promítá i do velkého výběru schodů. Patří mezi ně obklady samonosné konstrukce jak se schodovými podstupni, tak i bez nich a speciální tvary, jako jsou například točité schodiště. Schodiště TILO také nabízí ideální řešení pro renovaci díky nízké konstrukční výšce obkladového materiálu.