TILO přírodní podlahy

Nabízíme Vám široký sortiment vysoce kvalitních podlah tradiční Rakouské značky TILO. Firma TILO GmbH patří mezi největší výrobce podlah v Rakousku.

Jedná se o rodinou firmu s více jak s 250 zaměstnanci, která je na trhu již více než 60 let. Za tu dobu se toho mnoho změnilo, ale stále zůstává maximální pečlivost při výrobě a výběru materiálů, láska k detailu, vysoká kvalita, odolnost, zdravotní nezávadnost a v neposlední řadě moderní a neotřelý design. Na materiál i samotné zpracování jsou kladeny vysoké nároky, což zaručuje zákazníkovi, že si domů pořídí nadstandardně kvalitní produkt.

Při správném výběru, s kterým Vám rádi pomůžeme v našem studiu ABAT, splynou podlahy TILO okamžitě s interiérem a nemalou měrou se zaslouží  i o pohodlí Vašeho domova. Podlahy TILO jsou zdravé, trvanlivé, estetické, bezpečné a snadné na údržbu. Svým zákazníkům firma TILO nabízí široký výběr z různých dekorů. TILO podlahy jsou již povrchově dokončené - stačí zacvaknout zámkový spoj a vše hotovo. Abychom vyhověli všem požadavkům našich zákazníků, máme v našem sortimentu i exteriérové podlahy na terasy, ale hlavně interiérové podlahy dřevěné třívrstvé, dýhované, přírodní lina, korek i podlahy vinylové. Výhodou vinylových podlah je jejich vysoká odolnost a snadná údržba. Vinyl dodáváme ve dvou konstrukcích: klasickém provedení vinylových lamel na klik a v třívrstvém provedení s korkem, zaručující kročejový útlum 16 dB.

Vinylové podlahy
Třívrstvé podlahy
Přírodní podlahy
Schody a lišty