SAMONOSNÉ DŘEVĚNÉ SCHODY

Samonosné dřevěné schody – jak otevřené „průhledné“, tak i uzavřené s podstupnicí – tvoří největší část naší výroby interiérových schodišť. Při jejich výrobě vycházíme vstříc současným trendům z hlediska funkčnosti a estetiky. Díky speciálnímu softwaru pro výrobu schodišť, tradičnímu způsobu výroby za použití moderních technologií a zkušenostem našich pracovníků dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a provedení. Aby bylo možno zakomponovat dřevěné schody do většiny interiérů, nabízíme je s dřevěným schodišťovým zábradlím v základním provedení, ale i se zábradlím se soustruženými příčlemi nebo příčlemi kombinujícími dřevo s nerezovými broušenými trubkami, případně skleněnou výplní.

Varianty konstrukcí schodišť a zábradlí jsou nepřeberné od samonosných schodnicových zadlabaných přes sedlové, vřetenové, točité a lomené. Také výběr dřevěných materiálů je prakticky bez hranic od běžných tuzemských dřevin jako dub, buk, javor, jasan až po tropické dřeviny s širokou škálou barev a struktury. Pro povrchovou úpravu používáme kvalitní podlahové laky případně podlahové vosky. Na přání Vám Vaše schodiště namoříme do požadovaného odstínu.

Samonosné schodnicové schody z dubu Lehké průhledné schody z buku, typ „Bolzen“ Mlynářské schody v kombinaci mořený buk/nerez

 

Designové samonosné schodiště z ořechu

Samonosné schodnicové schody s podstupni v kombinaci ořech/bílá barva

Samonosné schodnicové schody s podstupni z buku

 

         

Elegantní vřetenové schodiště z buku včetně zábradlí na galerii

Schodiště „Bolzen“ z buku s elegantně zakončeným zábradlím          

 

  ZOBRAZIT OSTATNÍ REALIZACE