O nás - schody a podlahy

Firma ABAT interiér byla založena roce 1990. Od počátku se zabýváme především zakázkovou výrobou dveří, schodišť, nábytku převážně z masivního dřeva, rekonstrukcí a restaurováním dřevěných prvků historických objektů. V těchto oblastech máme značné zkušenosti jak z tuzemských, tak zahraničních zakázek.V roce 2011 jsme v souvislosti s rozšířením obchodní činnosti přestěhovali naši prodejnu z již nevyhovujících prostor do nové budovy v Praze 5 na Zličíně.

V naší vzorkovně Vám nabízíme vysoce kvalitní interiérové dveře a zárubně, jednak vlastní výroby z masivu ABAT, dále předního německého výrobce PRÜM a celoskleněné dveře STYLUS doplněné o kování TWIN a M&T. Rakouské přírodní podlahy TILO z masivu, dýhy, lina, korku a vinylu. Zábradlí a schodiště jak samonosná, tak obklady schodišťových stupňů od naší firmy ABAT. Vysoce kvalitní dětský a rostoucí nábytek tradičního německého výrobce PAIDI a nábytek do celého interiéru vlastní výroby ABAT.

Spojením vysoké kvality, našich případně Vašich návrhů a vlastní truhlárnou Vám můžeme nabídnout ,,něco navíc? než je běžný prodej a vyjít vstříc prakticky všem Vašim představám o designovém a příjemném vybavení interiéru.

Při výběru zboží a služeb z naší nabídky máte záruku, že získáte dlouhodobou užitnou a estetickou hodnotu, vysokou kvalitu zpracování, odolnost, spolehlivost a moderní nadčasový design.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit do naší vzorkovny.