TERASY, DŘEVĚNÉ PODLAHY

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha dává vyniknout přirozené kráse dřeva navzdory různým módním trendům a vypovídá o osobnosti uživatele. Dřevěné podlahy zvyšují hodnotu Vašeho interiéru, dodávají mu hřejivý pocit tepla a mají pozitivní vliv na klima v místnosti. Z těchto důvodů mají dřevěné podlahy na rozdíl od jiných podlahových krytin vysokou užitnou i estetickou hodnotu a v neposlední řadě jako přírodní produkt jsou i ekologicky šetrné.

Díky dlouholeté zkušenosti nabízíme dnes nepřeberné množství stylů, barev a druhů dřevěných podlah, které se stávají dostupnějšími než kdykoli předtím.

Na základě Vašich požadavků Vám pomůžeme s výběrem z celé škály dřevin od měkkého po tvrdé dřevo. Strukturou povrchu od hladkého po různé stupně drásání a strukturování a v neposlední řadě s nepřebernými možnostmi povrchových úprav a tónování barevnými oleji nebo laky.

Dřevěné terasy

Nejpřírodnější spojnicí mezi Vaším domem a zahradou je dřevěná terasa, která rozšíří Váš obytný prostor až ven do zahrady. Je pouze na Vás, jaké dřevo si z našeho bohatého sortimentu zvolíte. Vždy to bude přírodní materiál s nepřebernými možnostmi povrchových úprav a tónování barevnými oleji. Můžete zvolit i variantu bez povrchové úpravy, kde pouze působení přírody dodá dřevu jeho typickou barvu.

Rádi Vám na základě Vaší poptávky poradíme s řešením a vypracujeme nabídku.

 

Ukázka z realizace   Ukázka z realizace